Lubię te roll&write, ale nie miałem żadnego większego to kupiłem takie
Obliczyłem, że od ostatniej posiadowy planszowkowej przytyłem o 13 gier, chyba wypadałoby jakas zrobić.
#gryplanszowe



Lubię te roll&write, ale nie miałem żadnego większego to kupiłem takie
Obliczyłem, że od ostatniej posiadowy planszowkowej przytyłem o 13 gier, chyba wypadałoby jakas zrobić.
#gryplanszowe



Rozegrałem kilka partii i całkiem spoko gierka, zajmuje mało miejsca i szybko idzie ogarnąć o co chodzi. Każda partia trochę inna, mnie brakuje większej różnorodności w lochach (te karty scenariusza dodają tylko kilka ścianek, szkoda że nie pokusili się o dodatkowe potwory czy skarby). Ogólnie fajne szybkie i przyjemne. Idzie jedną partię rozegrać w 15-30 minut (grałem w 2). W trybie solo czegoś brakuje
Zaloguj się aby komentować