Kurczę, w takie upały chodzi mi po głowie sorbet owocowy który kiedyś można było kupić na stacjach Statoil.
Ale stary jestem i nie pamiętam jakiej był firmy. Ale na 100% jakiś markowy typu Scholler, o smaku winogronowym lub bardzo podobnym.
Zwracam się do Was i pamięci zbiorowej, pomóżcie, co to był za sorbet.
Dzięki z góry
#hejtopytanie