Kupował ktoś zapachy z noblas.pl? Niektóre ceny są zaskakująco niskie w stosunku do innych sklepów nieraz rzędu 50%. To jakiś scam?
#perfumy #pytanie
Kupował ktoś zapachy z noblas.pl? Niektóre ceny są zaskakująco niskie w stosunku do innych sklepów nieraz rzędu 50%. To jakiś scam?
#perfumy #pytanie
@wonsz No właśnie o nim mówię, jest tańszy o 350 zł, aczkolwiek i tak bym nie kupił, bo trwałość jest chyba najsłabsza ze wszystkich beafurtów, które sprawdzałem. Inne zapachy jednak kuszą, a teoretycznie sklep ma niezłe opinie, a na perfume hub figuruje i czerwonego wykrzyknika nie ma, choć z drugiej strony na zielono też się nie świeci...
Zaloguj się aby komentować