Kupiłem sobie Terminal Dell Wyse ZX0 AMD 4/128SSD do tego dysk 500 GB i będę na tym instalował OpenMediaVault. Mam już dosyć tych netflixów, disneya i wszystkiego innego. Człowiek chce coś obejrzeć to musi kupić subskrypcję tutaj a to tam. Niestety jeszcze trzeba było ogarnąć subskrypcję na NorthVPN bo wiadomo. Nigdy nie jest tak że można obejrzeć coś fajnego w jednym miejscu. Poza tym te serwisy są strasznie nudne i w zasadzie po obejrzeniu kilku seriali kończą się tematy. Wiadomo że na torrencie to nie zawsze jest co się chce, ale jest też masa rzeczy, i teraz będę miał wszystko w jednym miejscu. Na własnym serwerze, filmy, zdjęcia, audiobooki, czy odcinki różnych programów z YouTube do odsłuchania w formacie MP3. To też mnie wkurza że ja zasadzie słucham, to sobie zrobię automat żeby mi automatycznie zapisywał do mp3 z ulubionych kanałów i siema. #chwalesie #informatyka