Kupiłem chrzesniakowi xboxa Serii X, zaczęliśmy wczoraj pykac w Apexa, a on już mi wysyła ze gierke wygrał xD Mały zdolny gnojek
#xbox #gownowpis #apex #chwalesie

Kupiłem chrzesniakowi xboxa Serii X, zaczęliśmy wczoraj pykac w Apexa, a on już mi wysyła ze gierke wygrał xD Mały zdolny gnojek
#xbox #gownowpis #apex #chwalesie

Zaloguj się aby komentować