Ktoś tam chciał żebym wrzucił filmik z pierwszego odpalenia...
https://youtu.be/g4MIJaPiiVM #stepujacybudowlaniec
Ktoś tam chciał żebym wrzucił filmik z pierwszego odpalenia...
https://youtu.be/g4MIJaPiiVM #stepujacybudowlaniec
Zaloguj się aby komentować