Acrivec★Fanatykw Hydepark2024-02-04T02:49:24+01:004Ktoś się drze na całe gardło cośtam cośtam zabiłeś costam odejdź prosze cośtam hmmm #nocnazmiana42Udostępnij
vredo2024-02-04T02:57:31+01:003Pamiętam jak mnie brat odwiedził, to był przechuj, idziemy do nocnego po wutkie i on sie dre "Ludzie!!! Ludzie!!!" Pozapalało się parę świateł, ktoś wylazł na balkon a on: "Czemu wy k⁎⁎wa jeszcze nie śpicie?"
def2024-02-04T08:26:07+01:002Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem