@poq sory chyba zadna bo to byly glupie cipy a wszyscy kochali dr housa i jego diagnozy. przeciez tam reszta jest tylko fasada, kogo obchodzila reszta, mogli co najwyzej kulacha przez lep dostac od doktorka
Dosłownie z 2 dni temu skończyłem oglądać po raz drugi, za pierwszym razem obejrzałem jak wychodził na bieżąco. Nadal uważam to za bardzo dobry serial, mocne 8/10. Końcówka może nie do końca mi przypadła do gustu, ale też nie była zła.