BabyTwórcaw Podróże2023-02-07T13:21:26+01:007Kto we wrześniu leci na wycieczkę po parkach krajobrazowych USA? Oczywiście jaaaa :)) #podroze #chwalesie77Udostępnij
mickpl2023-02-07T13:36:41+01:001@Baby tylko sprawdź odległości bo juz mialem takich znajomych co uznali ze sobie autem wszystko objada w dwa tygodnie xD
Allez2023-02-07T14:55:34+01:000@Baby Z odkryj Amerykę? Jak tak to bardzo spoko, robiłem tripa po zachodnim wybrzeżu wzorując się na ich planie. Trochę intensywnie ale zobaczysz sporo
polaczkropki2023-02-08T02:06:02+01:001jak coś to pisz, chętnie podzielę się wskazówkami i polecajkami właśnie skończyłam półroczny trip po USA