JokohamaGwiazdorw Hydepark2023-01-28T05:08:03+01:002kto do kołchozu??? ręka w górę jaaaa #pracbaza #gownowpis213Udostępnij
Eazy-e2023-01-28T05:14:12+01:000@Jokohama piwo obowiązkowo po nocce na lepszy sen ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym że nie wiem czy tak łatwo uda mi się zasnąć bo napiżdża mnie palec co mi współpracownik przycisnął
nxo★2023-01-28T05:25:11+01:003@Jokohama ja biore rozowa i lecimy w teren na wschod slonca, ale znam ten ból, pozdrawiam i byle do fajrantu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jokohama2023-01-28T05:39:31+01:002@nxo jebne kawusie i będzie git;) miłej podróży. Daj potem jakaś fotę. Ja od kilku lat się wybieram na wschód na Babia. Nie ma kiedy
Masiv2023-01-28T05:42:05+01:001@nxo wow, nie sądziłem że w dzisiejszych czasach ludzi stać na takie romantyczne zrywy, fajosko, choć o tej porze roku te wschody takie se.
nxo★2023-01-28T09:24:58+01:002@Jokohama na babiej byłem w grudniu:) fota nizej:) @Masiv ja z racji zajawki na fotografie czesto bywam na wschodach, zone ciężko wyciagnac, ale sie udaje:)
nxo★2023-01-28T09:41:54+01:000@Jokohama nie, nie, #emigracja mocno, Bonifacio, latarnia Madonetta, samo poludnie Korsyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)