JesteDiplodokieGruba rybaw Hydepark2023-02-05T09:31:54+01:0023#koty #kitku #kitkukosmonauta2312Udostępnij
Pimenista22023-02-05T09:41:37+01:002@JesteDiplodokie zostałeś naznaczony przez @Paczelok aka @hyntforfur XD
JesteDiplodokie2023-02-05T09:44:32+01:001@PaczeIok niedziela dzień cfela xD kitku nie wolno w niedziele?
JesteDiplodokie2023-02-05T09:52:24+01:002@Zielonypomidor znam to, stanowczo mam zbyt dużo spraw i problemów na głowie. Ostatnio tak mi wcieło dwa dni.
JesteDiplodokie2023-02-05T10:00:42+01:000@PaczeIok nie wnikam xD mi zazwyczaj wsiąkają dni w okolicach czwartku i piątku
PaczeIok2023-02-05T10:43:55+01:001@JesteDiplodokie ja robię co parę tygodni jak to mówi naczelną szmata kraju "dyspensę"