@Kejran za "Z głową w gwiazdach"
Gdybyście się zastanawiali, jak NAPRAWDĘ prezentuje się ta słynna kometa, której przelotu nad Polską nie pozwolą Wam przegapić dosłownie wszystkie media nad Wisłą... to wygląda właśnie tak
No... tak to wygląda pod najciemniejszym niebem północnej Finlandii przy Księżycu w kwadrze.
W miastach nie ma szans na tak świetny widok
Zaznaczyłem Wam ją, bo z wrażenia moglibyście przeoczyć.
Czuję się źle, że tak brutalnie rozprawiam się z tą kometą. Hype jaki wokół niej urósł jest przeogromny. Większe może być tylko rozczarowanie tych, którzy szukają jej na niebie