RACO2025-06-05T21:23:43+02:000Brak telemetrii na ponad minutę do ladowania. Jak dla mnie to j⁎⁎⁎al o powierzchnie
Rimfire2025-06-05T21:27:54+02:001@RACO mordeczko, dziena za ten wpis bo bym nie wiedział, że teraz na żywo komentują
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-06-05T21:43:27+02:001@RACO wygląda trochę jak ten fakap NASA, gdzie się nie dogadali w jakich jednostkach będą robić przeliczenia i ichni Mars Climate Orbiter rozjebał się o powierzchnię planety razem z wydanymi na to 300 milionami xD