@Barcol Jak sztyni ten givenchy? mam wersję vintage z mchem i aż głupio się przyznać, ale to wydanie tylko raz na blotterze testowałem dawno temu (pewnie teraz bym go potrafił docenić, wtedy był zbyt retro)
@Barcol dodam tylko, że za najnowszego kourosa dostałem więcej komplementów niż za cokolwiek innego (nawet ganymede, którego po prostu nie noszę aż tak często) od różnych osób
@testowy_test w sumie kozak pachnie do garniaka, dobrze że cały flakon bralem xD ale jest w nim cień czaru Kourosa, stad to połączenie. Ten ganymede ładny zapach czy to mem tagowy? Bo go nie wąchałem nigdy
@Barcol Pytanie totalnego laika, bo zamawiałem jedynie parę razy z notino coś, gdzie można sprawdzić, jak pachnie ten legendarny kouros? Jak pójdę do jakiejś sephory, to będzie na półce tester? xD