Kolejne przygody z SLK 200, tym razem kłopoty z dachem. Szybko ustaliłem, że powodem zacinania się pracy mechanizmu była szyba kierowcy. Losowo nie chciała się opuszczać, a to wymagany krok przy zamykaniu/otwieraniu elektrycznie. Doszedłem, że na 99% przekaźnik w module komfortu się skleja po kilku użyciach.
Jako, że mam łeb do interesów nakupiłem samych przekaźników na alledrogo i alibabie za 200zł, po czym przy próbie wylutowania ścierwa wszystkie ścieżki się rozpadły i mogłem na spokojnie zamówić cały moduł komfortu za 299zł .
Działa.
#motoryzacja #samochody #zawszegratem
