Kolejna praca w cyklu "Nie ma kołaczy". #narysunki
Ilustracja do wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/bez-pracy-nie-ma-kolaczy-part-13-kelnerka-w-kawiarnii-niemakolaczy-jak-tylko-zos

Kolejna praca w cyklu "Nie ma kołaczy". #narysunki
Ilustracja do wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/bez-pracy-nie-ma-kolaczy-part-13-kelnerka-w-kawiarnii-niemakolaczy-jak-tylko-zos

@Fafalala Od dawna. Z reguły jak coś się śmiesznego działo w pracy, to rysowałem to na tablicy suchościeralnej w kuchni. Potem, w kolejnej robocie za dużo ludzi korzystało z kuchni, aby tak sobie rysunkowo kpić z tego co się dzieje wkoło, więc przeskoczyłem na rysowanie w zeszycie i potem wysyłanie zdjęcia/skanu pracowym ziomusiom.
To trwa już z 15 lat...
Zaloguj się aby komentować