Kiedyś to były Olisadeby, a czemu już nie mamy murzynów w reprezentacji?
Mi się podobało jak Olisadebe bramki strzelał, a w biało-czerwonym wyglądał za⁎⁎⁎⁎ście
#pilkanozna #kiciochpyta
Kiedyś to były Olisadeby, a czemu już nie mamy murzynów w reprezentacji?
Mi się podobało jak Olisadebe bramki strzelał, a w biało-czerwonym wyglądał za⁎⁎⁎⁎ście
#pilkanozna #kiciochpyta
@Gepard_z_Libii nie mam nic do czarnych, ba pracuje obecnie z Adasiem ktorego mama była Nigeryjką i chlopak Czorny jest jak heban, jednak po Polsku nawija tak pięknie że czasem dajemy mu raporty do czytania na głos. Poprostu Oli uja osiagnał i był miernym zawodnikiem a budowanie jakiejs legendy wokolo niego to nieporozumienie.
Zaloguj się aby komentować