JokohamaGwiazdorw Hydepark2023-01-18T14:12:48+01:003Kiedy oficjalna apka hejto? #pytaniemam34Udostępnij
M4G33k2023-01-18T14:14:16+01:002wczoraj pisali że będą się starać w tym tygodniu bo była w zamkniętej becie
Jokohama2023-01-18T14:14:53+01:003@M4G33k a dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko, całuję słodko.
Aryo2023-01-18T14:15:05+01:004@Jokohama @M4G33k Zamknięta beta wersji na iOS coś dostawałem jakieś zaproszenie i trwają testy chyba już. Nie wiem jak z wersją na Androida, ale pewnie też w przygotowaniu
AltCtrlDelete2023-01-18T14:18:51+01:003@Jokohama @M4G33k @Aryo Lepiej niech dłużej potestują i pojawi się później ale dopracowana niż testować na produkcji jak nowy wypok.