@Opornik karpia nie lubią wszyscy xi których rodzice c⁎⁎ja sie znają na jego przyrzadzaniu xD moja babcia robiła za⁎⁎⁎⁎⁎tego karpia że zawsze dwa kilo sam wpierdalałem xD teraz jak babci nie ma robo go moja matka i żona
@Sweet_acc_pr0sa @Opornik @DiscoKhan „złego karpia jadłeś. Spróbuj innego. Na pewno źle przyrządzany był. Daj ja ci zrobię. Nic karp mułem nie zajeżdża. Nic mułu nie czuć. Pyszna ryba, mówię ci”
Karpia natrzeć solą i zostawić w lodówce na 1 dzień. Na 2 dzien pokroic i usmażyć w panierce z maki krupczatki. Tak zrobiony jest spoko. Ale i tak nie lubię karpia.