Juz za pare dni, za dni pare, wezme plecak swoj i ... Handhelda. Dalem dzis z siebie taki max w pracy ze ledwo stoje. Ale bylo warto.
#cybulionjestinny

Juz za pare dni, za dni pare, wezme plecak swoj i ... Handhelda. Dalem dzis z siebie taki max w pracy ze ledwo stoje. Ale bylo warto.
#cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować