Hejto.pl
Jutro sklepy tylko do 13 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czy się nawet opłaca jechać bo pewnie będzie tłok wszędzie - wewerwe-sdfsdfsdf - Hejto.pl