adamszuba
★Gruba ryba
Jutro koncert Kamashiego w Warszawie. Ktoś tutaj słucha jazzu? Wybieracie się może?
#muzyka #jazz #kacikmelomana
Jutro koncert Kamashiego w Warszawie. Ktoś tutaj słucha jazzu? Wybieracie się może?
#muzyka #jazz #kacikmelomana
Zaloguj się aby komentować