Hejto.pl
Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my FANI GOTHIKA. ZBIERZMY GRUPĘ 300 FANÓW, W ŚRODKU TŁUMU MODDERZY Z KRONIK - Vintorez - Hejto.pl