Jestem z wykopu i niestety obnoszę wrażenie, że hejto jest całkowicie nieczytelne. Zaglądałbym tu częściej, ale serio, nic tu nie widzę
Jestem z wykopu i niestety obnoszę wrażenie, że hejto jest całkowicie nieczytelne. Zaglądałbym tu częściej, ale serio, nic tu nie widzę
Zaloguj się aby komentować