Jestem z siebie dumny. Po 3 miesiacach przerzucania sie pismami z dystrybutorem energii, udowodnilem mu, ze znajomi mieli 645h 45min nieplanowanej przerwy w dostawie energii elektrycznej i wywalczylem 335zl bonifikaty na prad. Niby niewiele ale zaczynalismy od etapu, w ktorym mysleli, ze trafili na frajera i chcieli spuscic nas na drzewo. Hell yeah! #gownowpis #elektryka