zosiasamosia1Osobistośćw Hydepark2024-12-26T17:27:57+01:001jest tu ktoś z golda co mnie wyceruje? Spadłem z golda i dostaje non stop w łype #leagueoflegends14Udostępnij
Loginus07★2024-12-26T22:21:51+01:000Jak awansowałaś do golda to już nie grasz w tej kolejce tylko idziesz na flex ^^
zosiasamosia12024-12-27T01:02:16+01:001@Loginus07 no spadłem 3 razy i zawsze wracałem xd teraz mam jakieś lose que. Ale już znów w S1 jestem to wbije