Jest tu ktoś? Czy serial Expanse faktycznie zjechał z formą i został na chybcika skończony? Podobno ucięli kilka ważnych wątków.
Jest tu ktoś? Czy serial Expanse faktycznie zjechał z formą i został na chybcika skończony? Podobno ucięli kilka ważnych wątków.
Zaloguj się aby komentować