Jest na sali ktoś ogarniający komputery? Mam lapka MSI GF63 Thin 10UD i chcę do niego podpiąć monitor o rodzielczości 3440 x 1440. HDMI mi tego nie obsłuży, przejściówki USB-C na Display Port też nie dają rady (mam jakiś problem ze sterownikami). Support MSI stwierdził, że nie jestem w stanie przesłać obrazu po USB-C, bo port jest tylko do transferu danych a nie obrazu. Podłączyłem do mojego laptopa stację dokującą Dell D6000 za pomocą USB-C i wówczas obsłużyłem monitory o takiej rozdzielczości podpięte do tej stacji. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jakie jest sedno tego problemu? Czy jest jakaś alternatywa dla tej stacji dokującej? Jakie są możliwości spięcia takiego monitora z laptopem?
