AdmiralTytanw Gównowpis2021-03-24T03:00:55+01:004Jest 3:00, właśnie skończyłem i wysłałem zadanie na studia. Pora iść spać bo o 7:30 zajęcia.45Udostępnij
Admiral2021-03-24T10:17:54+01:002@Havelock_Vetinari beztroski? To ja już tęsknie za czasami beztroski w podstawówce, nie musiałem się uczyć.
Admiral2021-03-24T10:18:24+01:002@lubieplackijohn tak, na szczęście poranne laborki budzą lepiej niż kawa
Havelock_Vetinari2021-03-24T10:30:22+01:002@Admiral To już w ogóle, co nam w przedszkolu przeszkadzało?