AdmiralTytanw Gównowpis2021-03-15T22:33:45+01:004Jest 22 i przed chwilą ogarnąłem że mam na jutro robić prezentację na angielskim na studiach XD46Udostępnij
HaHard2021-03-15T22:39:13+01:002@Admiral No to w czym problem? Prezentację robi się 15 minut na studiach
Admiral2021-03-15T22:41:58+01:002@HaHard no, już zrobiłem, inaczej nie postowałbym na hejto. Trochę naciągnąłem na potrzeby posta, w rzeczywistości ogarnąłem to już z godzinę temu xD
Bipalium_kewense2021-03-15T23:02:06+01:001@Admiral A o czym zrobiłeś tę prezentację, jeśli wolno spytać?
Admiral2021-03-15T23:14:58+01:003@Bipalium_kewense o prezentacjach. A dokładniej o tym jak zachować odpowiednie tempo podczas prezentowania. Temat myślę na maksymalnie 5 minut i 3 slajdy xD
Admiral2021-03-16T00:04:31+01:002@gacek tak też kiedyś miałem, nie pamiętam o co dokładnie chodziło, ale zawsze jak widzę tego mema czuję dyskomfort xD