Jeśli ciekawi kogoś ciąg dalszy wczorajszego wpisu, to mimo chwili słabości nie poddałem się i dziś dokończyłem, nie widzę u siebie objawów udaru cieplnego, zostało parę docinek ale tarcza powiedziała dość
Ostatnie 15m2 położone, tak jak mówiłem. Prędzej padne niż dam zarobić złodziejowi brukarzowi 😍
#buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #robolvibe #taras
