Jakoś mi dzisiaj smutno. Przytłacza mnie nasza polska rzeczywistość. Zawsze jak pojawiają się takie uczucia, odpalam sobie "Hymn Miłości" zespołu Guernica y Luno i od razu mi się robi lżej.
Jakoś mi dzisiaj smutno. Przytłacza mnie nasza polska rzeczywistość. Zawsze jak pojawiają się takie uczucia, odpalam sobie "Hymn Miłości" zespołu Guernica y Luno i od razu mi się robi lżej.
Zaloguj się aby komentować