JiraTytanw Hydepark2022-10-12T15:13:30+02:0015Jakiś typ zaczął mnie wyzywać na wykopie, a jak mu odpisałem to dostałem bana. Siemanko hejto xD159Udostępnij
lubieplackijohn2022-10-12T15:31:42+02:001@Jira Dzień dobry. Też niespecjalnie przepadam za jirą, ale nie będę hejtował
PolakMarzyO3TysiacachTakaPrawda2022-10-12T15:37:24+02:000Wiadomo ze moderatorzy tam straszne eunuchy, jak tylko wypowiesz się nie oficjalnej lini fajnopolaka (czyli jak tk strasznie zle jest w Polsce i jak to kochamy się szczepić) to ban od tych eunuchow.
sullaf2022-10-12T16:10:49+02:001Dzień dobry, smacznej kawusi. Zapraszamy do społeczności poświęconej odmianom Jabłek, świetnie się tam bawimy.