Jak to jest z przejściami granicznymi z rosją w okolicach przykładowo Sum czy Czernihowa? Stoją tam pogranicznicy zarówno ukraińscy jak i ruscy i patrzą się z wrogością na siebie coś jak w Korei czy przejścia są zamknięte? Pytanie nasunęło się po tym jak przypomniał mi się filmik jak ruski pogranicznik podszedł do jakiś ludzi po ukraińskiej stronie aby złożyć broń albo coś takiego