Jak to jest z prolaktyną powyżej normy? Mam 2 razy powyżej a nie mam problemów z erekcją tylko normalnie mi stoi na widok ładnej kobitki. Nie leci mi też mleko z sutków. #zdrowie #medycyna #pytanie
Jak to jest z prolaktyną powyżej normy? Mam 2 razy powyżej a nie mam problemów z erekcją tylko normalnie mi stoi na widok ładnej kobitki. Nie leci mi też mleko z sutków. #zdrowie #medycyna #pytanie
Zaloguj się aby komentować