Jak sądzicie ? Ile tygodni zostało do rozpadu partii Rządzącej ? Według nas gdzieś z 1-2 tygodnie . To czas na to by wreszcie ten cyrk na kółkach się rozpadł

6634b929-9d97-4761-9aa9-b79e7c91ff4f

Nie wcześniej niż po wyborach w 2023

0
PeBe2 lata temu

Te skurwole jeszcze nie dopięły swego. Nie liczyłbym na tygodnie, może miesiące. I nie oni się rozpadną, tylko ludzie ich zlinczują, chyba że sami spier..... wcześniej.

0
Expect_No_Mercy2 lata temu

Wygrają i wybory w 2023. Może nie dokładnie w tym gronie ale to osoby pragmatyczne, zwłaszcza tem w środku.

0
paladyn2 lata temu

@AlfaX @PeBe nawet jeśli się rozpadną to nie ma żadnych sensownych na ich miejsce, wręcz można rzec że większość opozycji reprezentuje niższy poziom od nich, dlatego właśnie oni są przy władzy. Fajnie, że jest taka Konfederacja co próbuje ruszyć jakoś ten beton okrągłostołowy ale póki co jedynie co mogą to sobie komentować bieżące wydarzenia, a do rządzenia im daleko..

PeBe2 lata temu

@paladyn I tu się z Tobą zgodze. Nie ma przyszłości "narodu". Stworzyli młodzież, która nie potrafi podjąć żadnej racjonalnej decyzji. Nie mówię ogólnie, choć taki wydźwięk moje słowa mają... Co inteligentniejsza młodzież wyjechała.

Przepadlismy z "kredensem"

0
paladyn2 lata temu

@PeBe dlatego Kaczyński odpalając tą ustawę mimo, że sobie zaszkodził to z drugiej strony obnażył głupotę społeczeństwa doszczętnie i tego, że nie możemy liczyć na cokolwiek normalnego w tym kraju..

0

Zaloguj się aby komentować