@atos Mordo, miej Ty RiGCz i tego kolesia na tag nie wrzucaj. Takie materiały według mnie są szkodliwe, bo są budowane na zasadzie sensacji, straszenia, fałszywych obietnic i generalnie clickbaitowego podejścia. Nie wspominając, że cześć informacji jest po prostu nieprawdziwa, szkodliwa i wybiórczo podchodzi do badań.
Skórce dla zainteresowanych jak jest:
Jezeli masz obnizony poziom testosterony DA SIE go wyregulowac przez zdrowszy tryb zycia (DUH, NO SHIT SHERLOCK). Generalnie rzeczy, ktory obnizaja nasz poziom testosteronu w losowej kolejnosci:
Stres
Niedobory snu (6h dobrej jakości snu wystarczy, nie to co pi⁎⁎⁎⁎li ten pajac z filmiku)
Nadużywanie alkoholui
Nadużywanie zielska
Nadużywanie wszelkiego rodzaju używek
Nadwaga/otyłość
Ekstremalna niedowaga
Choroby roznego rodzaju duh
Zaloguj się aby komentować