Jak obecnie wygląda sytuacja z bagażem podręcznym w LOT, pierwszy raz w życiu chce lecieć samolotem, ale nie wiem jak się za to zabrać, lot krajowy. Normalnie można wziąć torbę o wymiarach takich jak na stronie? Bo słyszałem plotki że tylko malutki plecaczek obecnie można brać