jak myślicie, jaka byłaby narracja prawaków jakby Sławosz wziął w kosmos jedną z 294516872 relikwi JP2?
#polityka #bekazprawakow

jak myślicie, jaka byłaby narracja prawaków jakby Sławosz wziął w kosmos jedną z 294516872 relikwi JP2?
#polityka #bekazprawakow

@festiwal_otwartego_parasola jaka byłaby narracja prawaków jakby Sławosz wziął w kosmos jedną z 294516872 relikwi JP2?
Wtedy by się lewacy zesrali, że ciemnogród i średniowiecze w kosmos wożą za gruby hajs, który można by przeznaczyć na podatki i socjal dla nierobów. Nie dogodzisz, jak na tym obrazku z osłem.

Zaloguj się aby komentować