Jak ktoś ma z tego dom to bardzo mi przykro
https://www.youtube.com/watch?v=wyfR2MW5mRU
#heheszki #ciekawostki #bron #wojna
Jak ktoś ma z tego dom to bardzo mi przykro
https://www.youtube.com/watch?v=wyfR2MW5mRU
#heheszki #ciekawostki #bron #wojna
@JaktologinniepoprawnyWTF C⁎⁎j nie test, jak to na polskim YT.
Wiadomo że nawet LR22 z krótkiej lufy przebija pojedynczy gazobeton a to w sumie kapiszon
Na filmie jest Ytong, dużo bardziej porowaty a co za tym idzie miękki niż zwykły beton komórkowy.
Normalna ściana ma jeszcze tynk, ocieplenie a z gazobetonem znowu tynk, niby ch... ale jakaś szansa że nieco skręci na pierwszej warstwie.
Poza tym po ch... budować dom odporny na ostrzał AR15?
I najważniejsze, jak utaplasz szpej w błocie to go najpierw czyścisz, potem k⁎⁎wa strzelasz.
Gx
Zaloguj się aby komentować