Jak ktoś ma kłódkę przy nicku to jest zbanowany? Czy wyświetla się gdzieś powód bana jak na wykop.orlen?
Jak ktoś ma kłódkę przy nicku to jest zbanowany? Czy wyświetla się gdzieś powód bana jak na wykop.orlen?
@anervis ja społeczność rozumiem trochę jak takie forum, można tam dołączyć i być członkiem społeczności a tagi są tylko po to aby segregować wpisy w społeczności. Na tą chwilę społeczności nie mają sensu bo jest mało wpisów i użytkowników ale wyobraź sobie sytuacje że masz kilka mln userów i wtedy oni mogą chcieć zamknąć się w jakiejś społeczności bo tylko to ich by interesowało, nie wiem motoryzacja, progrmowanie, krypto giełda itp.
Zaloguj się aby komentować