Jak ktoś lubi walking-simy i jeszcze nie grał w The Invincible to polecam promkę na Steam
https://store.steampowered.com/app/731040/The_Invincible/
#gry
Jak ktoś lubi walking-simy i jeszcze nie grał w The Invincible to polecam promkę na Steam
https://store.steampowered.com/app/731040/The_Invincible/
#gry
Zaloguj się aby komentować