maximilianan★Mistrzw Hydepark2024-12-21T14:22:50+01:008Jak dla mnie mógłby przyznać i 190 takich azyli #polityka #wegry82Udostępnij
jonas2024-12-21T22:02:50+01:003To całkiem niegłupie - Węgry zrobią u siebie azyl dla wszystkich bandytów, szpionów, malwersantów i innej szemranej zgrai, a potem się im cały kraj ogrodzi jebitnym płotem i cyk, wielkie więzienie gotowe.
NiebieskiSzpadelNihilizmu2024-12-21T22:20:15+01:000@jonas jeszcze możnaby tam puścić gaz... a nie czekaj, to już mają- od kacapów xDDD Ale ponownie- ma to swoje zalety. Wiesz gdzie są wszystkie szczury