Jak będą takie same jak remastery trylogii, to mogliby ich nie robić wcale i zostawić czwórkę w spokoju, ta gra i tak już dużo przeszła ಠ_ಠ
#gta #gtaiv #gry

Jak będą takie same jak remastery trylogii, to mogliby ich nie robić wcale i zostawić czwórkę w spokoju, ta gra i tak już dużo przeszła ಠ_ಠ
#gta #gtaiv #gry

Zaloguj się aby komentować