Ja wiem, że tylko Copa del Rey i tylko AD Ceuta. Ale kazda wygrana cieszy.
#fcbarcelona
Lewy +2
A Real na razie w plecy

Ja wiem, że tylko Copa del Rey i tylko AD Ceuta. Ale kazda wygrana cieszy.
#fcbarcelona
Lewy +2
A Real na razie w plecy

Zaloguj się aby komentować