Legitymacja-SzkolnaFenomenw Przegryw2022-12-27T22:04:05+01:007ja pi⁎⁎⁎⁎le nadchodzi sylwester i będę go spędzał znowu sam, echhhhhhh710Udostępnij
Legitymacja-Szkolna2022-12-27T22:08:24+01:001@JesteDiplodokie tym że będą go spędzał sam bez znajomych czy partnerki bo takich nie mam, duża część ludzi będzie go spędzać z bliskimi im ludźmi. I nie mów ze nie ma się czym przejmować bo dla mnie to jest realny problem XD
JesteDiplodokie2022-12-27T22:11:36+01:000@Legitymacja-Szkolna mordo xD problem to mają małe murzynki umierające z głodu xD ja też spedzam sylwestra sam, bo lubię ciszę i spokój xD
Petrorogal2022-12-27T22:13:43+01:001@Legitymacja-Szkolna to chyba wygryw bo możesz pod kołderką wypić piwerko i pograć w grę
Okrupnik2022-12-27T22:16:24+01:002@Legitymacja-Szkolna zawsze możesz spędzić z psznym kustoszem albo ciocią flaszką
PrzegralemZycie2022-12-28T12:24:30+01:003@Legitymacja-Szkolna niepotrzebnie przypisujesz temu dniu jakąś ważność, k⁎⁎wa sobota/niedziela jak każde inne. Tylko strzelają debile.