Ile procent polskich czołgów tj. Leopardów oddałbyś w Ukrainę ?
#wojna #ukraina #rosja
Ile procent polskich czołgów tj. Leopardów oddałbyś w Ukrainę ?
#wojna #ukraina #rosja
W tej chwili u nas i w krajach Bałtyckich już teraz jest pełno Abramsow, poza tym w przeciwieństwie do tego co mamy na Ukrainie tutaj NATO całkowicie by zdominowało wszystko w sferze lotniczej i Rosję i ziemniaka mogło by zaorać z powietrza w kilka godzin. Na ten moment my jesteśmy bezpieczni i na wschód powinny jechać wszystkie Twarde jeśli jeszcze jakieś mamy i wszystkie Leosie, nawet bez zgody niemiaszków, żeby im pokazać gdzie jest ich miejsce w polityce w dzisiejszych czasach.
@Nemrod Możliwe, że w przypadku Twardych trafna był uwaga Wolskiego, że Twarde są istotne dla naszej rezerwy. Po prostu pewna część żołnierzy w stanie spoczynku tylko na tym sprzęcie jeździła. Patrząc z tej perspektywy prościej może być nam oddać Leopardy, bo żołnierze je znający są nadal na służbie i zdążą się przeszkolić na Abramsach czy K2 zanim przejdą na spoczynek i do rezerwy.
Zaloguj się aby komentować