Idzie ocieplenie więc radzę wziąć pędzel,
wiaderko wapna w dłoń i zabezpieczyć swoje drzewka przed nagrzewaniem pni.


Idzie ocieplenie więc radzę wziąć pędzel,
wiaderko wapna w dłoń i zabezpieczyć swoje drzewka przed nagrzewaniem pni.


Zaloguj się aby komentować