Hejto.pl
I zawsze dlatego staruchy mnie wkurwiają z tym ich: JA JESTEM STARSZY, DLATEGO MAM RACJE. SZANUJCIE MNIE BO JESTEM - Tylko_Seweryn - Hejto.pl