Hejto.pl
I tak sobie siedze. David Bowie : Rebel rebel. https://m.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA&pp=ygULVGViZWwgdGViZWw%3D - ErwinoRommelo - Hejto.pl